Katarzyna Czartoryska – manager ds. marketingu

Miłośniczka dalekich podróży i słodyczy. Bardzo naturalna, ciepła i skromna osoba. Miłośniczka ogromnych psiaków.

Lidka Gos – dyrektor zakładu produkcyjnego GrasoBiotech

Z wykształcenia naukowiec, z wyboru finansista. Skrzyżowanie „dzieci kwiatów”, Otylii Jędrzejczak (kocha pływać) i ultrasprawnego menedżera z londyńskiego Citi. Zakochana w Excelu, a w liczbach w szczególności. W biznesie nie znosi półśrodków i kompromisu, prywatnie empatyczna z dużym poczuciem humoru i autoironii. Choć sylwetka na to nie wskazuje, smakosz pszenicznego napoju i czerwonego wina. Gotuje rzadko, bardziej ?strawy? niż posiłki, chociaż sama ma słabość do ciast, niestety głównie przygotowywanych przez innych. Zakochana w Karpatach, uwielbia chodzić po górach, chociaż ze względu na BARDZO słabą orientację w terenie, bez nawigacji nie powinna wybierać się nawet do łazienki. Zawsze znajdzie czas dla każdego, potrafi, doradzić, ale też czasem przemówić tonem nieznoszącym sprzeciwu.

Tomek Piątkowski – główny technolog

Ulubieniec działu obsługi klienta. Z wykształcenia biotechnolog. Dba, aby zostały dopełnione wszystkie procedury procesu produkcyjnego, a końcowy produkt osiągnął możliwie najlepszą jakość. Opracowuje i nadzoruje wdrażanie technologii dla nowych produktów, również tych na specjalne życzenie. Wszechstronny i ambitny, z poczuciem humoru i dystansem do siebie i swoich działań (osiągnięć?). Z zamiłowania podróżnik. Zdecydowany i stanowczy – w życiu kieruje się zasadami. Prywatnie znawca kobiecego piękna, skrywający pod płaszczem udawanej pewności siebie wrażliwą i chwilami nieśmiałą osobowość. Wierny fan Bono i właściciel największej kolekcji płyt i pamiątek związanych z zespołem U2 (czytać ju tu 😉 na całym Kociewiu.

Monika Zimmermann – koordynator kontroli jakości

Z wykształcenia biolog. Jej specjalnością są porady produktowe oraz przeprowadzanie kontroli jakości. Pełna wdzięku i humoru. Kochana przez klientów za pokłady empatii mogące się równać z siostrami Zakonu Miłosierdzia. Zmysł artystyczny wykorzystuje pełniąc rolę czołowego plastyka. Ubiera się w elegancką czerń, podkreślającą  jej naturalną urodę. Wielką pasją są góry i wilki. Uwielbia jazdę na rowerze.

Anna Kołodziej – specjalista ds. zamówień publicznych

Z wykształcenia i zamiłowania biolog. W firmie odpowiedzialna za analizę i przygotowywanie ofert. W wolnych chwilach lubi czytać kryminały, zwłaszcza H. Cobena. Od niedawna, dzięki koleżankom i kolegom z pracy, szczęśliwa posiadaczka „owczarka kociewskiego” o imieniu Alaska.

Anna Knuth – specjalista ds. zamówień publicznych

Z wykształcenia biolog. Swą pracą czynnie wspiera Dział Obsługi Klienta oraz Dział Przetargów. Posiadaczka ślicznych jak sarenka oczu, w których nie sposób się nie zakochać. Wesoła, swoim śmiechem zarazi największego ponuraka. Jej gromki śmiech trzęsie posadami całego budynku.

Grzegorz Kujawa – manager ds. operacyjnych

Energiczny i pomysłowy, ambitny i pracowity.  W trudnych sytuacjach jest zazwyczaj opoką spokoju i nie łatwo wytrącić go z równowagi. Zajmuje się analizą i przygotowywaniem ofert sprawuje nadzór nad magazynem i prawidłową procedurą wysyłki. Gracz przetargowy – do przetargu podchodzi jak do pokerowego stołu. Miłośnik szybkich samochodów i doktora House’a. Specyficzne poczucie humoru, którym jest obdarzony zawdzięcza nie tylko bohaterowi ulubionego serialu, ale również starszym kolegom.

Mirka Chabowska – kierownik działu obsługi klienta

Prowadzi Dział Obsługi Klienta. Z obsługą klienta związana od zawsze. Wcześniej pracowała w  księgowości, logistyce i gospodarce magazynowej. To właśnie ona obsługuje naszych Klientów i walczy z firmami kurierskimi. Pomimo szarpiących nerwy zajęć znajduje jeszcze po pracy siłę na uśmiech dla męża i dwóch córek. Uwielbia piec i gotować, do czego ma talent kulinarny. Jej ciastami zachwycają się wszyscy. Lubi wycieczki i spacery.

Monika Karasek – specjalista ds. obsługi klienta

Pierwszy miły głos, który wita naszych klientów po podniesieniu słuchawki. Wystawia faktury VAT do Państwa zamówień, koordynuje wysyłki oraz prowadzi sekretariat. Prywatnie miłośniczka mody i motoryzacji. Ciepła i zorganizowana. Posiada duszę artystyczną, a swój talent w wolnym czasie przelewa na płótno.