Kontakt

SIEDZIBA FIRMY

Graso Zenon Sobiecki
83-200 Starogard Gdański
Krąg 4A

ODDZIAŁ PRODUKCYJNY

ul. Leśna 1 Owidz
83-211 Jabłowo
tel. +48 (058) 562 30 21
fax +48 (058) 56 279 87

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Marta Korek-Szuba
województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
e-mail: marta.korek-szuba@graso.com.pl
tel. +48 609 707 626

Katarzyna Rabińska
województwa: mazowieckie, lubelskie, łódzkie, podlaskie
e-mail: katarzyna.rabinska@graso.com.pl
tel. +48 691 199 533

Waldemar Dobrzyński
województwa: małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, opolskie
e-mail: waldemar.dobrzynski@graso.com.pl
tel. +48 691 199 532

Irena Lewandowska
województwa: pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie
e-mail: irena.lewandowska@graso.com.pl
tel. +48 609 500 144

e-mail: mikrobiologia@graso.com.pl
tel. +48 58 562 30 21; +48 603 243 851

Monika Zimmermann
e-mail: monika.zimmermann@graso.com.pl
tel. +48 58 562 30 21; wew.73
fax +48 58 56 279 87
kom. +48 603 243 851

Anna Kołodziej
e-mail: anna.kołodziej@graso.com.pl
tel. +48 58 562 30 21; wew.75
fax +48 58 56 279 87
kom. +48 603 243 851

Tomasz Piątkowski
e-mail: tomek.piatkowski@graso.com.pl
tel. +48 58 562 30 21; wew.79
fax +48 58 56 279 87
kom. +48 697 092 413

Monika Sobiechowska-Sasim
e-mail: monika.sasim@graso.com.pl
tel. +48 58 562 30 21; wew.87
fax +48 58 56 279 87

e-mail: przetargi@graso.com.pl
tel. +48 58 562 30 21

Anna Knuth
e-mail: anna.knuth@graso.com.pl
tel. +48 58 562 30 21; wew.74
fax +48 58 56 279 87
kom. 697 092 419

Katarzyna Podlaska
e-mail: katarzyna.podlaska@graso.com.pl
tel. +48 58 562 30 21; wew.76
fax +48 58 56 279 87
kom. 697 092 419

Zuzanna Korczak
e-mail: zuzanna.korczak@graso.com.pl
tel. +48 58 562 30 21; wew.85
fax +48 58 56 279 87
kom. 697 092 419

e-mail główny: zamowienia@graso.com.pl

Marzena Sobiecka
e-mail: marzena.sobiecka@graso.com.pl
tel. +48 58 562 30 21; wew.70
fax +48 58 56 279 87
kom. 691 199 531

Mirosława Chabowska
e-mail: miroslawa.chabowska@graso.com.pl
tel. +48 058 562 30 21; wew.71
fax +48 058 56 279 87
kom. 691 199 531

Monika Karasek
e-mail: monika.karasek@graso.com.pl
tel. +48 58 562 30 21; wew.72
fax +48 58 56 279 87
kom. 691 199 531

Artur Kowalczyk
e-mail: artur.kowalczyk@graso.com.pl
tel. +48 058 562 30 21; wew.89
fax +48 058 56 279 87
kom. 691 199 531

Zapraszamy do kontaktu


[recaptcha]